סדנאות שוקולד לילדים בצפון> מחפשים אטרקציה בצפון לילדים?
> פעילות לכל המשפחה? כיף חיים?
> סדנת שוקולד עם המון טעימות?

עבור ילדים ומשפחות, סדנאות שוקולד בצפון עם ריקי דדיה הן חגיגה שלא נגמרת! חוויה חד פעמית, רב חושית, צבעונית ומהנה במיוחד - שלא שוכחים. כל סדנה נתפרת בתפירה אישית לכמות ואופי הקבוצה שמגיעה, לרבות קבוצות של משפחות, משפחות גרעיניות, מסיבות יום הולדת ועוד. מכינים מערבבים ביחד, מזלפים, מקשטים והכי חשוב – זוכים לטעום מגוון אדיר של טעמים מיוחדים. מחכים לכם בסטודיו ריקולטה בקיבוץ הגושרים!

סדנאות שוקולד בצפון עם ריקי דדיה
 
חוויות שוקולד מהחופשה בצפון

סדנאות השוקולד לילדים מתקיימות בסטודיו ריקולטה שבקיבוץ הגושרים, בגליל העליון.

כל ילד החל מגיל 4 יוכל להנות מלגלות את טעמי השוקולד, ליצור בשוקולד בית שוקולד או ביצת שוקולד, לזלף ולקשט, להתלכלך וגם לטעום (במידה וההורים משתתפים ניתן גם מגיל 3).

בגדול, סדנאות שוקולד לילדים בצפון מתקיימות בחופשות ובחגים בקבוצות וללא ליווי הורים. ניתן להזמין סדנאות שוקולד לילדים ללא ליווי מבוגר גם בשאר ימות השנה למזמינים סדנה של לפחות 8 ילדים.

סדנת שוקולד בצפון לילדים מותאמת גם למשפחות, ובהרכב משפחתי ניתן לשלב פעילות שוקולד גם להורים לחוויה מושלמת. כאמור, בקבוצות ובמשפחות בהן ההורים נוכחים, יכולים להשתלב גם ילדים מגיל 3. ההנאה מובטחת!

לאורך סדנאות שוקולד למשפחות בצפון יטעמו הילדים שוקולד ולסיום יקחו עימם הביתה את מוצרי השוקולד שהכינו.

סדנאות שוקולד לילדים בצפון עם ריקי דדיה


סדנאות השוקולד של ריקולטה בהנחיית ריקי דדיה, שוקולטיירית עתירת ניסיון, מועברות בתשומת לב רבה, סבלנות ובהתאמה לקהל המשתתפים. יש לנו ניסיון רב שנים בהעברת סדנאות לכל הגילאים, במגוון הרכבים שונים תוך התאמת הפעילות לאופי הסדנה.סדנת שוקולד לילדים בצפון
    סדנאות שוקולד בצפון לילדים    סדנאות שוקולד בצפון למשפחות

סדנה המשתלבת מצוין עם הטיול שלכם בצפון

סדנת שוקולד לילדים בצפון מתקיימת בקיבוץ הגושרים, בסמוך למקומות הכי יפים בארץ. ניתן לתאם מראש סדנאות קצרות (שעה לפחות) או לחילופין סדנאות ארוכות יותר – בתחילת או בסיום הביקור שלכם בצפון. עבור ילדים רבים מדובר בפסגת החופשה! הסדנאות הן רב גילאיות ונערכות בימי ראשון עד שישי, בתיאום מראש.

סדנת שוקולד לילדים בצפון בתפירה אישית

רוצים להשאיר את הילדים לכמה שעות? מעדיפים לחוות את הסדנה ביחד איתם? הכל אפשרי. הסדנאות של ריקולטה מועברות ע"י ריקי דדיה, שוקולטיירת רבת ניסיון והן תפורות באופן אישי לצרכים שלכם ולרצונות שלכם. מתוך מגוון התכנים האפשריים נוכל לבחור את מה שהכי מתאים לכם. הכנת שוקולד הינה בכל מקרה הנאה צרופה!


מצפים לכם!

סדנאות שוקולד בצפון - כל האפשרויות


 


שוקולד מלא השראה מהגליל העליון