סדנת שוקולד כשרה> מחפשים סדנת שוקולד כשרה בצפון?
> פעילות רומנטית לזוג? לכל המשפחה?
> חוויה רב חושית עם מגוון טעימות?

סדנאות שוקולד כשרות בצפון עם ריקי דדיה הן חוויה חד פעמית שלא שוכחים! סדנה צבעונית וטעימה במיוחד הנתפרת בהתאמה אישית לכמות ואופי הקבוצה שמגיעה: זוגות המחפשים חוויה רומנטית, משפחות, קבוצות גדולות, ימי גיבוש לחברות, ימי הולדת או כל אירוע אחר. מכינים את השוקולד ביחד, מערבבים, מזלפים, מקשטים והכי חשוב – תוך כדי התהליך טועמים מגוון טעמים חדשים ומיוחדים. מחכים לכם בסטודיו ריקולטה בקיבוץ הגושרים!

סדנאת שוקולד כשרה בצפון עם ריקי דדיה
 
סדנת שוקולד כשרה המשתלבת עם ביקור בצפון

סטודיו ריקולטה ממוקם בקיבוץ הגושרים שבגליל העליון, ליד המקומות היפים ביותר בארץ. אנו מזמינים אתכם לתאם מראש סדנה קצרה (שעה לפחות) או ארוכה יותר - ולשלבה באופן הרמוני עם טיול בצפון או חופשה. סדנת שוקולד כשרה בצפון מיועדת לילדים, משפחות, זוגות, קבוצות גדולות, ימי גיבוש, ימי חברה, ימי הולדת, חגיגות נישואין ועוד. סטודיו ריקולטה מחזיק בתעודת כשרות מהרבנות בקריית שמונה וניתן לתאם סדנה בימים א' עד ו'.

איזו סדנה הכי תתאים לכם?

סדנת שוקולד משפחתית - סדנאות שוקולד כשרות המותאמות הן לילדים (מגיל 3 ומעלה) והן למבוגרים. משתתפים מבוגרים יתנסו בהכנת שוקולד בתבנית / הכנת טבלת שוקולד אישית עם מגוון תוספות. הילדים לעומת זאת, יקבלו משימה מאתגרת וצבעונית יותר: הכנת בית שוקולד או ביצת שוקולד אמיתית. הסדנה משלבת עבודה יצירתית עם הראש והידיים: מתכננים, מערבבים, מזלפים ומקשטים! במסגרת סדנאות שוקולד לילדים בצפון יהנו המשתתפים מטעימות שוקולד רבות. בנוסף, את תוצרי הסדנה מומלץ לקחת הביתה.

סדנת שוקולד זוגית כשרה - במסגרת סדנת שוקולד זוגית (ורומנטית), כל זוג יתנסה בהכנת פרלינים מקושטים ובהכנת טבלת שוקולד אישית. את כל התוצרים של סדנת שוקולד זוגית כשרה נארוץ בצורה אסתטית והזוגות יוכלו לקחת את המארזים איתם לבית או לצימר.

סדנאות שוקולד לחברות וארגונים – סדנת שוקולד כשרה בצפון הנתפרת לפי תקציב קבוע מראש ולפי מספר המשתתפים. סדנאות אלו יכללו הכנת פרלינים, שוקולד בתבנית - והדגש הכללי הוא על טעימות סוגים שונים של קרמים ושוקולדים (כל משתתף יצא מהסדנה עם שלל רב!) אין חוויה מגבשת יותר לצוות מאשר סדנת שוקולד שמחה ומצחיקה המשלבת את כל החושים. פשוט כיף!

סדנת שוקולד כשרה לילדים בצפון
    סדנת שוקולד כשרה לזוגות    סדנאות שוקולד כשרות בצפון למשפחות

סדנת שוקולד כשרה בצפון בתפירה אישית

יתכנו שינויים כאלו ואחרים בתכני הסדנאות ובמוצרים בהם נעשה שימוש, לדוגמא סוג אבקת החלב וכו'. בכל שאלה נוספת בנושא הכשרות הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר. הסדנאות מועברות באופן אישי ע"י ריקי דדיה, שוקולטיירת ותיקה ומנוסה. אנו עושים מאמץ בכדי להתאים כל סדנה לצרכים הספציפיים של כל קבוצה. הסדנאות הן פרטיות ולכן מתקיימות בשעות גמישות, לא כולל שבת כמובן. משך סדנת שוקולד כשרה תלוי במספר המשתתפים ובגילאים, כאשר המינימום הוא שעה עגולה.


מצפים לכם בקיבוץ הגושרים!
 


שוקולד מלא השראה מהגליל העליון