סדנאות שוקולד בצפון

שוקולד בוטיק בצפון

> מחפשים אטרקציות בצפון?
> פעילות רומנטית לזוג? למשפחות?
> סדנת שוקולד עם מגוון טעימות?

סדנאות שוקולד בצפון עם ריקי דדיה הן חוויה חד פעמית שלא שוכחים! סדנה רב חושית הנתפרת בתפירה אישית לכמות ואופי הקבוצה שמגיעה: זוגות המגיעים לסופ"ש רומנטי, משפחות, ימי גיבוש לחברות, ימי הולדת וכל חגיגה אחרת. מכינים ביחד, מערבבים, מזלפים, מקשטים והכי חשוב – טועמים מגוון אדיר של טעמים. מחכים לכם בסטודיו ריקולטה בקיבוץ הגושרים!

סדנאות שוקולד בצפון עם ריקי דדיה
 
סדנת שוקולד המשתלבת עם ביקור בצפון

סטודיו ריקולטה ממוקם בקיבוץ הגושרים שבגליל העליון, בסמוך למקומות הכי יפים בארץ. ניתן לתאם מראש סדנאות קצרות (שעה לפחות) או ארוכות יותר – ולשלבן באופן מושלם עם ביקור בצפון. סדנת שוקולד בצפון מיועדת לילדים, למשפחות, לזוגות, לימי גיבוש עובדים, גיבוש חברות, ימי הולדת, ימי נישואין ולכל חגיגה אחרת. הסדנאות הן רב גילאיות ונערכות בימי ראשון עד שישי, בתיאום מראש.

איזו סדנה מתאימה לכם?

סדנת שוקולד למשפחות - סדנאות למשפחות מותאמות הן לילדים (מגיל 3 ומעלה) והן למבוגרים. המבוגרים יתנסו בהכנת שוקולד בתבניות / טבלת שוקולד אישית עם תוספות. הילדים יתנסו בהרכבת בית שוקולד או ביצת שוקולד: מרכיבים, מזלפים, מקשטים! לאורך סדנאות שוקולד לילדים בצפון יהנו המשתתפים מטעימות שוקולד ואת כל מה שהכינו יקחו איתם לביתם.

סדנת שוקולד לזוגות - במסגרת סדנת שוקולד זוגית (ורומנטית), יתנסו הזוגות בהכנת פרלינים וטבלת שוקולד אישית. כל התוצרים מהסדנה יארזו והמשתתפים יוכלו לקחת אותם איתם לצימר או לחילופין לביתם להמשך החגיגה.

סדנאות שוקולד לעובדים – סדנאות מותאמות תקציב, ולפי מס' המשתתפים. סדנאות שוקולד בצפון לחברות יכללו הכנת פרלינים או הכנת שוקולד בתבניות וקישוט בדגש על חוויה וטעימות שוקולד. בסיום הסדנה יקחו איתם המשתתפים את כל התוצרים לביתם. גיבוש מדהים עם המון צחוק וכיף!

סדנת שוקולד לילדים בצפון
    סדנת שוקולד לזוגות בצפון    סדנאות שוקולד בצפון למשפחות

סדנאות שוקולד בצפון בתפירה אישית

יתכנו שינויים בתכנים ובמוצרי הסדנאות. סדנאות השוקולד של ריקולטה מועברות ע"י ריקי דדיה, שוקולטיירת רבת ניסיון, שהשוקולד הוא חלק בלתי נפרד מחיה. מחפשים סדנת שוקולד כשרה? הסדנאות תפורות באופן אישי ומותאמות לקהל המשתתפים. הסדנאות הן פרטיות ומתקיימות בשעות גמישות. משך הסדנה תלוי במספר המשתתפים ובגילאים – ותמשך לא פחות משעה.


מצפים לכם!
 


שוקולד מלא השראה מהגליל העליון