סדנת שוקולד זוגית בצפון
> מחפשים אטרקציה זוגית בצפון?

> פעילות רומנטית מעוררת חושים?
> סדנת שוקולד עם מגוון טעימות?

סדנת שוקולד זוגית בצפון עם ריקי דדיה נתפרה במיוחד עבור זוגות רומנטיים! חוויה חד פעמית (שלא שוכחים) המשלבת יצירה, טעימות, הנאה, תשוקה, צחוק ומתנות קטנות. זו ההזדמנות שלכם לשדרג את החופשה ולטבל אותה בטעמי שוקולד עמוקים וממכרים... הזוגות מכינים ביחד, מערבבים, מזלפים, מקשטים והכי חשוב – טועמים מגוון אדיר של טעמים. מחכים לפגוש אתכם בסטודיו ריקולטה בקיבוץ הגושרים!

סדנאות שוקולד בצפון עם ריקי דדיה
 
לשחרר את החושים שלנו ולהתענג על השוקולד

במשך שנים רבות נקשר השוקולד ליצרים ולתאווה. מחקרים מודרניים בחנו מה מגרה יותר עבור גברים ונשים: שוקולד או נשיקה? מסתבר שדווקא שוקולד נמס בפה מעורר את יצרינו בצורה החזקה ביותר! בסטודיו לשוקולד ריקולטה שבקיבוץ הגושרים, באוירה רומנטית ומיוחדת, מנחה השוקולטיירית המנוסה ריקי דדיה, סדנאות שוקולד פרטיות לזוגות. הזוגות יתנסו בהכנת פרלינים וטבלת שוקולד אישית, יטעמו שוקולד, ויהנו מיצירה בשוקולד באוירה רומנטית ואינטימית.

למה כדאי להגיע אל סדנת שוקולד לזוגות?

> סדנת שוקולד זוגית בצפון היא דרך לחגוג אירוע משמח!
> יש זוגות החוגגים אצלנו ימי נישואין וימי הולדת
> הסדנה מושלמת כתוספת רומנטית לחופשה רגילה בצפון
> את התוצרים של הסדנה מומלץ לקחת עמכם לצימר
> מוצרי שוקולד, פרלינים ועוד מגוון פינוקים
> שוקולד מחזק את היצרים ותשוקה שלנו אחד לשניה
> סדנת שוקולד בצפון לזוגות, במרחק נגיעה ממגוון צימרים ומלונות רומנטייםסדנת שוקולד בצפון לזוגות    סדנת שוקולד זוגית בצפון ריקולטה    סדנאות שוקולד בצפון למשפחות

סדנת שוקולד בצפון לזוגות (לפני או אחרי הטיול שלכם)

סטודיו ריקולטה ממוקם בקיבוץ הגושרים שבגליל העליון, בסמוך למקומות הכי יפים בארץ. כך שניתן לתאם את הסדנה לפני/אחרי הטיול שלכם בטבע הפתוח. הסדנה מתאימה לימי הולדת, ימי נישואין, טיולי זוגות או כל חגיגה אחרת (אפשר גם להגיע כמה זוגות ביחד). הסדנאות הן רב גילאיות ונערכות בימי ראשון עד שישי, בתיאום מראש.

סדנה איכותית בתפירה אישית

יש לכם העדפה מיוחדת? רוצים להתנסות בטכניקה ספציפית? משוגעים על פרלינים? ישנה גמישות לגבי התכנים והמוצרים של סדת שוקולד לזוגות. סדנאות השוקולד של ריקולטה מועברות ע"י ריקי דדיה, שוקולטיירת רבת ניסיון והן תפורות באופן אישי לזוגות ולבקשות שלהם. הסדנאות הן פרטיות ומתקיימות בשעות גמישות. משך הסדנה תלוי במספר המשתתפים ובגילאים – ותמשך לא פחות משעה.

מחכים לכם!


סדנאות שוקולד בצפון - כל האפשרויות


 


שוקולד מלא השראה מהגליל העליון